top of page

"Przysięga": Plan zabójstwa

W odcinkach 125-129 telenoweli "Przysięga": Reyhan szuka porozumienia z Emirem. Cemre podpala chatę w której nocują zakochani. Cavidan obmyśla kolejny plan pozbycia się znienawidzonej synowej. Emisja w dniach od 9 do 13 marca 2020 roku o godz. 16:05 w TVP1.


ODCINEK 125:

Reyhan urządza piknik w miejscu, gdzie Emir łowi ryby. Narin zauważa dziwne zachowanie Taci’ego. Cemre, podstępem dowiaduje się, dokąd pojechał Emir. Reyhan szuka porozumienia z Emirem. Cały czas namawia go na szczerą rozmowę. Narin z Kemalem przyjeżdżają na obiad do Hikmeta. Suna spotyka przed domem Taci’ego. Narin próbuje ostrzec Kemala przed niebezpieczeństwem.

Emisja 9 marca o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 126:

Talaz jest pewien, że w końcu uda mu się zabić Kemala. Niespodziewanie przed magazynem pojawia się Narin. Cavidan, uprzedzona przez Cemre, czeka na Hikmeta. Cemre podpala chatę, w której nocują Reyhan z Emirem. Kolejna rozmowa Narin i Kemala kończy się kłótnią.

Emisja 10 marca o godz 15:50 w TVP1


ODCINEK 127:

U Cavidan zjawia się sąsiad i prosi o wsparcie. Kemal próbuje naprawić relacje z Nigar. Emir załatwia samochód i chce wracać do domu. Reyhan wpada na pomysł jak zatrzymać męża. Hikmet zjawia się u Cavidan. Narin przyznaje się Kemalowi, że chce znaleźć pracę. Wszyscy są zaskoczeni wizytą Oyi. Reyhan wyznaje Emirowi miłość.

Emisja 11 marca o godz. 15:50 w TVP1


ODCINEK 128:

Zafer odwozi Emira i Reyhan do rezydencji. Kemal prosi Narin, by ukryła prawdę o ich małżeństwie przed Oyą. Zafer namawia przyjaciela, by w końcu wybaczył żonie. Reyhan zwierza się Narin ze swoich rozterek. Cemre wypytuje Emira o wyjazd. Cavidan wpada na pomysł, jak pozbyć się Reyhan. Emir przyjeżdża do domu Kemala.

Emisja 12 marca o godz. 15:50 w TVP1


ODCINEK 129:

Cavidan namawia obcego i chorego człowieka do zabójstwa. W zamian spłaci jego długi. Cemre zna jej plan. Oya żąda od Kemala pieniędzy za swoje udziały w firmie. Kemal nie chce się zgodzić. Reyhan wciąż czeka, aż Emir powie jej o swoich uczuciach. Obawia się, że mąż już jej nie kocha. Emir zabiera żonę z domu wuja.

Emisja 13 marca o godz. 16:05 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP


"Przysięga" (Yemin) telenowela, 44 min, Turcja, 2019; Reżyseria: Ayhan Özen, Serkan Mut; Scenariusz: Nazmiye Yilmaz; Obsada: Özge Yagiz, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Berkant Müftüler, Gül Arcan, Ali Dereli, Tugce Ersoy i inni.

119 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page