top of page

"Przysięga": Prawda o obietnicy

W odcinkach 100-104 telenoweli "Przysięga": Emir jest wściekły na matkę. Wkrótce z Reyhan postanawiają się przeprowadzić. Cemre szykuje kolejną intrygę, która ma rozdzielić zakochanych. Leyla spada w przepaść. Hikmet przed całą rodziną wyznaje prawdę. Emisja w dniach od 3 do7 lutego 2020 roku o godz. 16:05 w TVP1.


ODCINEK 100:

Emir jest wściekły na matkę, kiedy poznaje prawdę o tym, co zrobiła Reyhan. Chce się wyprowadzić z domu razem z Reyhan. Postanawia zamieszkać z żoną sam. Taci zaczyna się buntować przeciwko Talazowi. Yonca cierpi z miłości do Kemala i chce odejść z pracy. Cemre namawia ją, żeby walczyła o miłość.

Emisja 3 lutego o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 101:

Emir szykuje niespodziankę dla żony. Nigar odkrywa, że jest w ciąży. Cemre po raz kolejny wciąga Cavidan w swoje intrygi. Leyla informuje Taciego o zmianie planów. Nieznajoma kobieta zjawia się w domu, który Emir szykuje dla Reyhan. Leyla zostawia Masal wiadomość i odchodzi. Reyhan czuje się upokorzona zachowaniem męża.

Emisja 4 lutego o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 102:

Nigar zwierza się Melike, ale nie chce powiedzieć Seferowi o ciąży. Cemre jest przekonana, że znalazła sposób, by pozbyć się Reyhan. Emir zapewnia żonę, że za bardzo ją kocha, by dopuścić się zdrady. Kemal martwi się zniknięciem Leyli. Cemre płaci Manolyi podwójną stawkę. Taci dostaje list od Leyli. Leyla zgłasza policji włamanie.

Emisja 5 lutego o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 103:

Leyla pomaga Talazowi w napadzie, ale potem chce odejść. Talaz nie może jej na to pozwolić. Kemal jedzie pomóc Leyli. Emir cały czas próbuje wytłumaczyć Reyhan, że jej nie zdradził. Chce jej to udowodnić, ale nie potrafi. Hikmet zbiera całą rodzinę i mówi prawdę o przysiędze, jaką wymusił na Reyhan. Wszyscy są w szoku.

Emisja 6 lutego o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 104:

Mijają trzy miesiące. Cemre dogląda domu rodzinnego Emira i liczy na jego powrót. Namawia Sunę, żeby zmusiła brata do powrotu. Emir mieszka u Kemala, który ma do niego pretensje, że marnuje sobie życie i cierpi z miłości. Zachęca, żeby pojechał do Reyhan, bo ma jej adres. Reyhan mieszka z Zeynep i z koleżanką. Mają kłopoty finansowe, ale Reyhan chce studiować.

Emisja 7 lutego o godz. 16:05 w TVP1


Opracowano na podsatawie materiałów TVP


"Przysięga" (Yemin) telenowela, 44 min, Turcja, 2019; Reżyseria: Ayhan Özen, Serkan Mut; Scenariusz: Nazmiye Yilmaz; Obsada: Özge Yagiz, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Berkant Müftüler, Gül Arcan, Ali Dereli, Tugce Ersoy i inni.

601 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page