top of page

"Przysięga": Reyhan trafia do szpitala!

W odcinkach 192-196 telenoweli "Przysięga": Suheyla postanawia odsunąć Cemre od Cavidan. Emir znajduje nieprzytomną Reyhan. Emisja w dniach od 15 do 19 czerwca 2020 roku o godz. 16:05 w TVP1.


ODCINEK 192:

Reyhan chce przyznać się Emirowi, że szuka pracy. Suheyla postanawia odsunąć córkę od Cavidan, ale Cemre nie zamierza słuchać matki. Emir umawia się z kumplami na imprezę. Kemal i Narin wyruszają na poszukiwanie skarbu. Nigar dostaje pieniądze od Cavidan. Niespodziewanie, późnym wieczorem, Suna dzwoni do Emira. Telefon podaje mu Reyhan.

Emisja 15 czerwca o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 193:

Masal jedzie na wycieczkę z kolegami i ich rodzicami. Narin i Kemal pomagają jej w zabawie, ale podczas poszukiwań skarbów w lesie, gubią się na kilka godzin. Reyhan zaczyna nową pracę. Cemre ją śledzi, bo jest ciekawa, co robi. Cavidan nie umie się zachować przy Nigar. Nie chce od niej nawet kawy.

Emisja 16 czerwca o godz. 15:30 w TVP1ODCINEK 194:

Kemal wciąż nie wie, jak powiedzieć Narin o mieszkaniu, które jej wynajął. Docenia to, że Narin tak dba o jego córkę. Cemre podaje prasie wiadomość, czym zajmuje się Reyhan. Cavidan uważa, że ona robi to celowo, żeby poniżyć jej rodzinę. Emir jest wściekły na byłą żonę, ale wie, że nie ma już na nią żadnego wpływu.

Emisja 17 czerwca o godz. 15:30 w TVP1


ODCINEK 195:

Emir dziwi się, że Reyhan poszła do pracy, choć w domu niczego jej nie brakuje. Talaz domaga się pieniędzy od Cavidan. Reyhan cierpliwie znosi wszystkie uwagi Nevin. Suheyla odkrywa, że jej córka nęka Reyhan. Postanawia wysłać Cemre do Szwajcarii. Masal bardzo cieszy się z prezentu od Narin. Emir odnajduje miejsce pracy Reyhan.

Emisja 18 czerwca o godz. 15:25 w TVP1ODCINEK 196:

Emir znajduje nieprzytomną Reyhan. Narin źle interpretuje zamiary Kemala. Cemre opowiada Cavidan o kłopotach z matką. Lekarz informuje Reyhan, że ma anemię, bo nieprawidłowo się odżywia. Emir okłamuje matkę i zostaje w szpitalu, by czuwać przy Reyhan. Suheyla dowiaduje się od Yonci, gdzie jest Cemre. Po wyjściu ze szpitala Emir zabiera Reyhan na promenadę.

Emisja 19 czerwca o godz. 15:30 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP


155 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV