top of page

"Przysięga": Reyhan zostaje w rezydencji

W odcinkach 178-182 telenoweli "Przysięga": Reyhan ma problemy ze zdrowiem. Talaz postanawia zabić Kemala i Narin. Cemre znów atakuje Reyhan. Emisja w dniach od 25 do 29 maja 2020 roku o godz. 16:05 w TVP1.


ODCINEK 178:

Reyhan bardzo cierpi, bo Emir na każdym kroku przypomina jej, jak bardzo jej nienawidzi. Kemal nie wie, jak powiedzieć Narin o pułapce zastawionej przez Talaza. Chce ją chronić. Reyhan modli się, żeby Hikmet szybko wyzdrowiał, bo chce odejść z domu, w którym wszyscy jej nienawidzą. Talaz jest przekonany, że pogrążając Narin, zemści się na Kemalu.

Emisja 25 maja o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 179:

Reyhan ma kłopoty żołądkowe. Mimo późnej pory, Emir jedzie do apteki po rumianek. Cavidan próbuje uspokoić podejrzliwą Cemre. Taci dowiaduje się od znajomego, że Tuncer próbował kupić narkotyki. Talaz postanawia zabić Kemala i Narin. Jest przekonany, że jego plan się powiódł. Emir zasnął w gabinecie, ale przychodzi do niego Reyhan i próbuje mu coś tłumaczyć. Po upadku z dużej wysokości, Kemal jest poważnie ranny. Cemre po raz kolejny atakuje Reyhan.

Emisja 26 maja o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 180:

Narin udaje się zszyć ranę, choć Kemal wciąż bardzo cierpi. Talaz wysyła wiadomość do Taciego. Narin czuje, że ma złamane żebro. Emir postanawia dowiedzieć się, co Reyhan miała na myśli, ale zastaje ją śpiącą w pokoju ojca. Cavidan krytykuje Nigar, która postanawia się zemścić. Kemal ma gorączkę. Nigar podejrzewa infekcję rany. Przy śniadaniu Masal pyta o ojca. Nigar chce opowiedzieć Reyhan, co widziała.

Emisja 27 maja o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 181:

Narin zostawia rannego Kemala i wychodzi szukać pomocy. Kiedy długo nie wraca, Kemal rusza na jej poszukiwania. Nigar jest przerażona i chce komuś powiedzieć o tym, co widziała. Boi się jednak Cavidan. Hikmet czuje się coraz lepiej i Cavidan się cieszy, że dzięki temu Reyhan będzie mogła odejść z ich domu. Reyhan martwi się o Zeynep, która znów zostanie sama.

Emisja 28 maja o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 182:

Reyhan odchodzi. Znajduje w kieszeni anonimowy list z ostrzeżeniem. Z tego powodu postanawia wrócić do domu Emira i Hikmeta. Cavidan jest wściekła. Emir wpada w szał. Cemre znów próbuje szantażować Reyhan. Narin i Kemal w końcu trafiają do szpitala. Kemal zaczyna się domyślać, kim naprawdę jest Narin.

Emisja 29 maja o godz. 16:05 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP


Oglądaj odcinki telenoweli "Przysięga" w serwisie TVP VOD - więcej317 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page