top of page

"Przysięga": Śmierć Suheyli

W odcinkach 197-201 telenoweli "Przysięga": Suheyla ginie w wypadku samochodowym. Cemre zaczyna grozić Cavidan. Płyta z nagraniem trafia w ręce Emira. Emisja w dniach od 22 do 26 czerwca 2020 roku o godz. 15:30 w TVP1.


ODCINEK 197:

Suheyla oskarża Cavidan o to, że zniszczyła życie jej córce i zrobiła z niej kryminalistkę. Postanawia powiedzieć o tym Emirowi i Reyhan. Cavidan namawia Cemre na ucieczkę z kraju. Kemal chce wyjaśnić wszystko Narin, ale kobieta nie ma już ochoty z nim rozmawiać i postanawia odejść. Suheyla ma wypadek. Cemre zaczyna rozumieć, że Cavidan ją wykorzystuje.

Emisja 22 czerwca o godz. 15:30 w TVP1ODCINEK 198:

Emir postanawia zobaczyć nagranie, o którym Suheyla powiedziała mu przed śmiercią. Domyśla się, że ma je Cemre. Reyhan boi się, że kiedy Emir pozna prawdę, odda się w ręce policji. Cavidan jest wściekła, że Cemre nie jest już po jej stronie. Cemre grozi, że powie Emirowi prawdę. Narin postanawia się wyprowadzić. Emir w końcu zdobywa nagranie.

Emisja 23 czerwca o godz. 15:30 w TVP1


ODCINEK 199:

Rehyan jest przekonana, że Emir obejrzał feralne nagranie. Narin cuci oszołomionego Kemala. Z powodu zawrotów głowy, Kemal zostaje na noc u Narin. Emir prosi Reyhan o rozmowę i pyta o tajemniczą płytę CD. Sefer zabiera płytę z nagraniem do firmy. Cemre żąda od Talaza, żeby skontaktował ją z Cavidan. Reyhan dostaje od pośrednika nowe zlecenie.

Emisja 24 czerwca o godz. 15:30 w TVP1ODCINEK 200:

Reyhan idzie do nowej pracy. Oya chce pomóc Kemalowi naprawić relacje z Narin. Cemre robi wymówki Cavidan i grozi zemstą. Nigar ukrywa w starym piecyku pieniądze, które dostała od Cavidan. Kemal prosi Narin, żeby została w jego domu. Emir znajduje sposób, by zostać sam na sam z Reyhan.

Emisja 25 czerwca o godz. 15:30 w TVP1


ODCINEK 201:

Narin jest przerażona, kiedy do jej nowego domu przychodzi syn właściciela, który właśnie wyszedł z więzienia. Kemal jest zły, że Narin nie chce wrócić do domu. Talaz jest okrutny dla Cemre, a Cavidan wścieka się, że Cemre zmusiła ją do porwania. Cemre w końcu zdobywa telefon i dzwoni do Emira.

Emisja 26 czerwca o godz. 15:30 w TVP1Opracowano na podstawie materiałów TVP


169 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page