top of page

Romantyczne chwile gwiazd "Drogi do szczęścia"

Paulina Goto i Horacio Pancheri tworzą parę nie tylko na ekranie, ale również w życiu prywatnym. Ich miłość narodziła się na planie telenoweli "Droga do szczęścia" i trwa do dziś.


Szukając w słowniku definicji słowa "romantyczność" nie byłoby dla nas dużym zaskoczeniem, gdybyśmy natrafili na hasło Horacio Pancheri. Argentyński aktor wie bowiem jak zaskoczyć swoją dziewczynę Paulinę Goto, a jeśli chodzi o rocznicę związku, nikt nie wie, jak to zrobić lepiej. Zakochana para świętowała w ostatnich dniach dwa lata swojej znajomości. W tym celu udali się do prawdziwego raju.


Na romantyczną wyprawę para wybrała piękną hacjendę nieopodal miasta Mérida na półwyspie Jukatan. Tę samą, która kilka lat wcześniej odgrywała posiadłość rodziny Arango w telenoweli "Otchłań namiętności". Aktorzy postanowili podzielić się niektórymi momentami podróży na swoim Instagramie. "Szczęśliwe dwa lata, kochanie", "Zawsze trzymajmy się za ręcę, w tych pięknych chwilach i w tych trudnych" - wyznała Paulina w komentarzu obok wspólnych zdjęć. "Dziękuję za dwa lata pełne miłości, podróży, przygody (najzabawniejszych na świecie), uczyć się i rozwijać się razem, aby marzyć" - dodała.


Argentyńczyk nie pozostał jej dłużny i również dodał wspólną fotografię, którą opatrzył komentarzem - "Dwa lata miłości i zanurzamy się w tej prehistorycznej cenocie Jukatanu, aby naładować się energią Majów i zaznać jeszcze więcej miłości, pokoju i wiecznych pocałunków". Prawda, że romantycznie? My również dołączamy się do życzeń dla pięknej pary.

173 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page