top of page

Rozdzieliła ich kwarantanna

Władze na całym świecie zachęcają swoich obywateli, aby na czas epidemii pozostawali w domach i nie utrzymywali kontaktu z ludzmi, z którymi nie mieszkają na codzień. Jak te trudne chwile znoszą szaleńczo zakochani Gabriel Soto i Irina Baeva?

44-letni aktor Gabriel Soto ("Przyjaciółki i rywalki") jest obecnie wraz z córkami poddawany kwarantanie w Acapulco. "Jesteśmy obecnie w Acapulco, gdzie postępujemy zgodnie ze wszystkimi ścisłymi instrukcjami i naprawdę staramy się zachowac jak największą ostrożność" - relacjonował aktor w wywiadzie dla magazynu "Despierta América".


Irina natomiast spędza te dni w towarzystwie swojej siostry, która niedawno wraz z rodziną przyleciała z Rosji, aby odwiedzić siostrę i lepiej poznać przepiękny Meksyk. "Planowali tę wyprawę od pół roku, ale teraz wszysko zostało zniweczone przez wirusa. Niestety trafili na okres najbardziej wzmożonego rozprzestrzeniania się epidemii po całym świecie, zmuszając nas do kwarantanny" - ujawniła 27-letnia aktorka.


Aktorzy poznali się i zakochali na planie telenoweli "Vino el amor" w 2016 roku / fot. Televisa

Chociaż pandemia uniemożliwia jej pokazanie Meksyku swojej rodzinie, Irina przyznaje, że bardzo chętnie spędza ten czas w towarzystwie swoich bliskich. "Jesteśmy razem, co jest najważniejsze. Ze względu na towarzystwo rodziny kwarantanna jest znacznie łatwiejsza do przeprowadzenia" - przyznała pochodząca z Rosji aktorka.


Niedawno zakończyli zdjęcia do "Soltero con hijas", gdzie on grał rolę głównego bohatera, a ona wcielała się w czarny charakter / fot. Televisa

Soto ze złamanym sercem, pierwszy publicznie wyznał, że zostali poddani osobnej kwarantannie. "Irina spędza ten czas gdzie indziej, ale mimo to podejmujemy wszelkie niezbędne kroki, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Wkrótce znów będziemy razem" - zapewnił.

437 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV