top of page

"Rubi" – Odcinek 1: Przysięga Rubi

W 1. odcinku telenoweli "Rubi": Chuspa podpala dom Rubi. Ambitna dziewczyna poprzysięga, że już nigdy więcej nie będzie cierpieć z powodu biedy. Przed domem swojej przyjaciółki poznaje przystojnego Alejandra... Emisja w poniedziałek 1 marca o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 1:

Carla, ambitna reporterka, przybywa do tajemniczej rezydencji, aby przeprowadzić wywiad z okrytą złą sławą kobietą o imieniu Rubí, która według mediów zniszczyła życie wielu wpływowych mężczyzn. Tajemnice, które przed nią odkrywa, są szokujące.Lata wcześniej. Chuspa podpala dom Rubi, a ona przysięga, że od tej pory sama będzie ustalać reguły gry i już nigdy więcej nie będzie cierpieć z powodu biedy. Celem do tego będzie m.in. przyjźń z Maribel, bogatą i szlachetną koleżanką ze studiów.Rubi zastawia pułapkę, aby zdyskrydytować Maribel w oczach jej chłopaka, Hectora. Po wyjściu z rezydencji przyjaciółki, Rubi spotyka Alejandra...


Emisja w poniedziałek 1 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.
837 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page