top of page

"Rubi" – Odcinek 1: Równie piękna, co niebezpieczna

W 1. odcinku telenoweli "Rubi": Rubi cierpi z powodu braku pieniędzy. Wykorzystuje przyjaźń z Maribel, aby zapłacić za studia. Emisja 4 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 1:


Cristina, siostra Rubí, traci pracę. Prosi Rubí, by nie informowała o tym ich chorej matki, która ma duże kłopoty z ciśnieniem. Kiedy Cristina wybiera się na rozmowę o pracę, zazdrosna Rubí oblewa jej sukienkę kawą. Matka strofuje młodszą córkę. W Rubí podkochuje się kolega ze studiów, Paco. Chce jej pomóc w nauce, by mogła zdobyć pełne stypendium. Dziewczyna jednak odmawia. Informuje Paca, że nigdy nie będą parą, gdyż on nie ma pieniędzy.


Maribel cieszy się na przyjazd Héctora. Rubí ostrzega dziewczynę, że powinna poinformować go o swoim kalectwie, w innym wypadku mężczyzna może nagle się nią rozczarować. Po kolejnej kłótni z siostrą, Rubí mówi matce, że Cristina straciła pracę. Refugio mdleje. W podróży do Meksyku Héctorowi towarzyszy jego przyjaciel, Alejandro.
Maribel jedzie na lotnisko razem z Rubí. Prosi przyjaciółkę, by spotkała się z gośćmi jako pierwsza i poinformowała Héctora o jej inwalidztwie.


Emisja w czwartek 4 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
819 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page