top of page

"Rubi" – Odcinek 10: Dylemat Alejandra

W 10. odcinku telenoweli "Rubi": Marco namawia Alejandra, by przespał się z Rubí. Maribel i Héctor planują ślub. Luis umawia się z Sofią. Emisja 17 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 10:


Marco namawia Alejandra, by spędził noc z Rubi. Pierwszego dnia pracy szef wyśmiewa ubranie Paca. Refugio postanawia oddać mu garnitur męża, aby chłopak nie stracił posady.


Cristina spotyka się na przemian z Marco i Cayetanem. Obydwaj zyskują poparcie Refugio. Hector i Maribel omawiają organizację ślubu. Hector zgadza się na krótką pracę w firmie ojca. Luis wprowadza w Cancun korektę do projektu budynku i chodzi na randki z Sofią.
Emisja w środę 17 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
270 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page