top of page

"Rubí" – Odcinek 100: Tajemnica z przeszłości

W 100. odcinku telenoweli "Rubi": Héctor jest wstrząśnięty wiadomością, że jego rodzice nie zginęli w wypadku, ale ojciec zabił matkę i popełnił samobójstwo. Elisa i Genaro podejrzewają, że Héctor może być chory psychicznie. Emisja 22 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 100:


Héctor jest wstrząśnięty, kiedy dowiaduje się, że jego rodzice nie zginęli w wypadku. Okazuje się, że ojciec zabił matkę, a sam popełnił samobójstwo. Elisa i Genaro podejrzewają, że Héctor może być chory psychicznie. W tym czasie Rubí walczy o uczucie Alejandra.Mężczyzna, mimo że jest ojcem jej dziecka, nie chce się z nią wiązać.


Emisja w środę 22 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3288 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page