top of page

"Rubí" – Odcinek 101: Szantaż i rozstanie

W 101. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí jest rozczarowana zachowaniem Alejandra. Grozi, że pozbędzie się dziecka. Wkrótce Maribel zrywa z Alejandrem. Emisja 23 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 101:


Rubí jest rozczarowana zachowaniem Alejandra. Grozi, że pozbędzie się dziecka. Mężczyzna nie chce mieszkać z nią pod jednym dachem. Wyprowadza się z domu. Niebawem Marco informuje go, że Bermudez wyszedł z więzienia. Maribel zrywa z Alejandrem. Według niej jego miejsce jest przy Rubí.Héctor ma żal do Genaro, że tak późno powiedział mu prawdę o jego przeszłości. Proponuje Elenie, że pojedzie z nią do Morelos.


Emisja w czwartek 23 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2456 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page