top of page

"Rubí" – Odcinek 102: Na dystans

W 102. odcinku telenoweli "Rubi": Wobec obojętności Alejandra Rubí postanawia zamieszkać u siostry. Alejandro wyznaje Cristinie, że zamierza opiekować się Rubí i jej dzieckiem, ale nie chce się z nią żenić. Emisja 24 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 102:


Widząc obojętność Alejandro,Rubí postanawia zamieszkać u siostry. Elena cieszy się z czasu spędzanego z Héctorem. Alejandro wyznaje Cristinie, że zamierza opiekować się Rubí i jej dzieckiem, ale nie chce się z nią żenić.


Ernesto dowiaduje się o podejrzeniach wobec ojca związanych z otruciem Alejandra. Gdy Rubí próbuje ratować Fernandę, potrąca ją samochód. W szpitalu okazuje się, że poroniła. Luis namawia Sofię do wyjazdu do Szwajcarii. Zobowiązuje się jej towarzyszyć.Rubí zamierza ukrywać przed Alejandro stratę dziecka. Héctor dziękuje Maribel za to, że dała mu szansę.


Emisja w piątek 24 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3169 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page