top of page

"Rubí" – Odcinek 103: Ani miłości, ani niczego

W 103. odcinku telenoweli "Rubi": Rubi postanawia nikomu nie mówić o stracie dziecka. Genaro sprzeciwia się wyjazdowi Luisa do Szwajcarii z Sofią. Maribel zaczyna spotykać się z hrabią. Emisja 27 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 103:


Rubí o tym, że straciła dziecko mówi tylko Loreto. Alejandro pragnie być z Maribel, ta jednak uważa, że jego miejsce jest przy Rubí i dziecku. Luis wyjeżdża do Szwajcarii, by zamieszkać z Sofią. Genaro martwi się, że bez opieki Luis może wrócić do nałogu. Alejandro rozważa możliwość powrotu do Rubí.Héctor nie wie, czy wybrać się w podróż z Eleną. Tymczasem ona spotyka się ze swoją matką


Emisja w poniedziałek 27 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
4086 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page