top of page

"Rubí" – Odcinek 104: Groźby Bermudeza

W 104. odcinku telenoweli "Rubi": Bermudez grozi Maribel. Rubí chce odzyskać majątek, który odebrał jej mąż. Pomaga jej Lucio. Alejandro oświadcza się Rubí. Emisja 28 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 104:


Bermudez grozi Maribel. Rubí chce odzyskać majątek, który odebrał jej mąż. Pomaga jej Lucio. Chociaż Lola nie umie prowadzić samochodu, bardzo się z niego cieszy. Matka wini Elenę o śmierć młodszej córki Marisy, choć tak naprawdę to ona zostawiła obie dziewczynki bez opieki.


Alejandro oświadcza się Rubí. Zadowolona kobieta chwali się tym przed Maribel. Zamierza także udawać, że nadal jest w ciąży, a dopiero potem symulować poronienie. Héctor nie zgadza się jednak na rozwód.Elena godzi się z matką.


Emisja we wtorek 28 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3351 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ความคิดเห็น


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page