top of page

"Rubí" – Odcinek 105: Zdruzgotane serce

W 105. odcinku telenoweli "Rubi": Alejandro żąda od Héctora, by dał Rubí rozwód. Lucio proponuje Rubí wspólny wyjazd do USA. Aby nie spotykać Alejandra Maribel rezygnuje z pracy. Emisja 29 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 105:


Alejandro żąda od Héctora, by dał Rubí rozwód, ten jednak odmawia. Lucio proponuje Rubí wspólny wyjazd do Stanów. Maribel rezygnuje z pracy w szpitalu, aby nie spotykać Alejandra. Héctor zamierza zrezygnować z interesów i poświęcić się zawodowi architekta. Odrzuca także Elenę i nadal nie chce się rozwieść z żoną.Alejandro słyszy rozmowę Rubí z Loreto, w której kobieta cieszy się z pieniędzy, jakie zdobędzie po ślubie. Wówczas doktor rezygnuje z matrymonialnych planów. Lucio i Maribel jadą do Las Vegas.


Emisja w środę 29 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
4438 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page