top of page

"Rubí" – Odcinek 106: Miłosny galimatias

W 106. odcinku telenoweli "Rubi": Alejandro jest zazdrosny o Maribel, która z Lucio wyjechała do Las Vegas. Elena zrywa z Héctorem, a ten wyznaje Rubí, że nadal ją kocha. Emisja 30 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 106:


Alejandro jest zazdrosny o Maribel, która z Lucio wyjechała do Las Vegas. Elena zrywa z Héctorem, a ten wyznaje Rubí, że nadal ja kocha. Ernesto ogląda kasetę z wyznaniem Bermudeza. Lucio uczy Maribel tajników biznesu. Mówi jej także, że rozstał się kobietą, która nie mogła mieć dzieci. Cayetano planuje budowę domu, w którym chce zamieszkać z Cristiną i Fernandą.Onesimo zabiega o względy doni Loli.


Emisja w czwartek 30 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2940 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page