top of page

"Rubí" – Odcinek 107: Upojna noc

W 107. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí udaje, że chce pogodzić się z mężem. Maribel i Alejandro spędzają upojną noc w Las Vegas. Emisja 31 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 107:


Rubí udaje, że chce pogodzić się z mężem. Maribel i Alejandro spędzają upojną noc w Las Vegas. Alejandro postanawia jak najszybciej ożenić się z ukochaną. Tymczasem Rubí doprowadza do publicznej kłótni z mężem, podczas której finguje upadek. Świadkami zdarzenia są sąsiedzi Cristiny.


Przekupiony lekarz potwierdza poronienie Rubi. Żona Héctora dzwoni z tą wiadomością do Alejandra, który właśnie szykuje się do ceremonii zaślubin z Maribel.Cayetano dowiaduje się od Marco, że ma guza mózgu.


Emisja w piątek 30 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3743 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page