top of page

"Rubí" – Odcinek 108: W roli ofiary

W 108. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí udaje rozpacz po stracie dziecka. Przekonuje Alejandra, że poroniła z winy męża. Lekarz rzuca się z pięściami na Héctora. Emisja 3 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 108:


Rubí udaje rozpacz po stracie dziecka. Przekonuje Alejandra, że poroniła z winy swojego męża. Wściekły lekarz rzuca się z pięściami na Héctora. Rubí wreszcie osiąga to, co sobie zamierzyła i zamieszkuje w domu Alejandra.


Héctor wyznaje jej, że jest gotowy się z nią rozwieść. W tych trudnych chwilach wspiera go Elena, która zapewnia ukochanego, że nie wierzy w jego winę. Donia Lola ostrzga Lorenę przed Ingrid. Paco proponuje Ingrid stanowisko, które do tej pory zajmowała Maribel.Guz mózgu u Cayetano jest tak umiejscowiony, że nie pozwala na przeprowadzenie operacji. Mężczyzna wie, że zostało mu najwyżej parę miesięcy życia.


Emisja w poniedziałek 3 czerwca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3616 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ความคิดเห็น


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page