top of page

"Rubí" – Odcinek 109: Oczyszczone imię

W 109. odcinku telenoweli "Rubi": Héctor zdobywa dowody, że Rubí poroniła już wcześniej. Emisja 4 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 109:


Héctor postawia udowodnić, że nie odpowiada za utratę przez Rubí dziecka. Tymczasem ona robi wszystko, by zbliżyć się do Alejandra. Wykorzystuje przy tym jego poczucie winy. Mąż Rubí po oczyszczeniu się z zarzutów zamierza związać się z Eleną. Zdobywa on dowody, które potwierdzają, że Rubí poroniła wcześniej.Cayetano zaprasza Cristinę na tańce. Przyznaje się też swojemu pracodawcy, że jest śmiertelnie chory. Arturo jest wstrząśnięty tą wiadomością.


Emisja we wtorek 4 czerwca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
4393 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page