top of page

"Rubí" – Odcinek 110: Podszepty złego

W 110. odcinku telenoweli "Rubi": Alejandro odmawia operowania Héctora, a inni lekarze nie chcą się podjąć operacji. Rubí namawia go, by pozwolił umrzeć jej mężowi. Emisja 5 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 110:


Maribel kolejny już raz widzi, jak Alejandro martwi się o Rubí. Mimo to Lorena namawia ją, by nie przestała walczyć o miłość doktora. Tymczasem Alejandro odmawia operowania Héctora. Jednak złamanie kręgosłupa jest tak złożone, że inni lekarze nie chcą podjąć się przeprowadzenia zabiegu. Rubí namawia Alejandra, by pozwolił podczas operacji umrzeć jej mężowi. Loreto mówi Rubí, że powinna już zacząć ponosić konsekwencję swoich czynów.Héctor umiera na stole operacyjnym. Alejandro czuje się odpowiedzialny za jego śmierć.


Emisja w środę 5 czerwca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
4228 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page