top of page

"Rubí" – Odcinek 111: W rozpaczy

W 111. odcinku telenoweli "Rubi": Elisa i Elena są przekonane, że do śmierci Héctora przyczynił się Alejandro. Genaro nie chce, by Rubí była na pogrzebie jego przybranego syna. Ona liczy na spadek po mężu i ślub z ukochanym. Emisja 6 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 111:


Hector umiera w trakcie operacji, przeprowadzanej przez Alejandra. Alejandro obwinia się o jego śmierć. Również Elisa i Elena są przekonane, że do zgonu doszło z jego winy. Genaro zakazuje Rubi wstępu na pogrzeb wychowanka. Elena rozpacza.


Rubi liczy na spadek po mężu i ślub z ukochanym Alejandro. Paco zastanawia się nad sensem związku z Loreną. Alejandro wypomina Rubi, że przed operacją nalegała, by zabił Hectora.Policja aresztuje Alejandra pod zarzutem zabójstwa Hectora Ferrera.


Emisja w czwartek 6 czerwca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
4345 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page