top of page

"Rubí" – Odcinek 113: Pod naporem intryg

W 113. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí zmusza Maribel, by zostawiła Alejandra w spokoju. Wdowa po Héctorze zawiadamia Bermudeza, że hrabia go zdradził i policja zna całą prawdę. Emisja 10 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 113:


Rubí zapewnia Lucia, że pojedzie z nim do Paryża, pod warunkiem, że zadba on o pomnożenie jej majątku. Cayetano prosi Marca, by po jego śmierci zaopiekował się on Cristiną i Fernandą. Elisa bardzo przeżywa śmierć ukochanego i nie chce wycofać oskarżenia przeciwko Alejandrowi.


Rubí zmusza Maribel, by zostawiła Alejandra w spokoju. Wdowa po Héctorze zawiadamia Bermudeza, że hrabia go zdradził i policja zna całą prawdę. Bermudez zabija Lucio i bierze Elenę jako zakładniczkę. Maribel wyjeżdża do Włoch.Lucio przed śmiercią zdradza Elenie, jak może się zemścić na Rubí.


Emisja w poniedziałek 10 czerwca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
4866 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page