top of page

"Rubí" – Odcinek 114: Boska sprawiedliwość

W 114. odcinku telenoweli "Rubi": Elena inwestuje pieniądze Rubi w akcje, które tracą wartość i zostaje ona bez grosza. Alejandro wychodzi z więzienia. Rubí ulega poważnemu wypadkowi. Emisja 11 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 114:


Rubí jest przekonana, że zdobyła wszystko o czym dotąd marzyła, miłość i pieniądze. Tymczasem Elena inwestuje pieniądze wdowy po Héctorze w akcje, które natychmiast tracą swoją wartość. Rubí zostaje bez grosza. Alejandro wychodzi z więzienia. Genaro pokazuje mu dowód niewinności Héctora.


Elisa namawia Maribel, by walczyła o swoją miłość. Elena mówi Alejandrowi, że Rubí była kochanką Yago i Lucia. Ten robi ukochanej awanturę. Rubí ulega poważnemu wypadkowi. Przechodzi skomplikowana operację, która ratuje jej życie, jednak zostaje oszpecona na całe życie. Cristina dowiaduje się o chorobie Cayetano.Maribel rezygnuje z wyjazdu.


Emisja we wtorek 11 czerwca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
5345 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page