top of page

"Rubí" – Odcinek 115: I żyli długo i szczęśliwie?

W 115-ostatnim odcinku telenoweli "Rubi": Maribel i Alejandro biorą ślub. Rubí chce zastrzelić młodą parę. Emisja 12 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 115:


Rubi dowiaduje się, że amputowano jej nogę. Wpada w rozpacz. Obwinia Alejandra. Twierdzi, że ukochany celowo zrobił z niej kalekę. Oświadcza mu jednak, że wyzdrowieje. Zrobi wszystko, by odzyskać urodę i dawną pozycję. Cayetano pogodził się ze swoim losem. Mówi Marcowi, że chce, aby po śmierci pobrano jego organy do przeszczepu. Lola wychodzi za Onesima. Wesele odbywa się na podwórzu kamienicy. Alejandro oświadcza się Maribel. Loreto odwiedza Rubi w szpitalu. Próbuje jej uzmysłowić, że los policzył się z nią za całe zło, które wyrządziła. Ona jednak nie chce go słuchać. Loreto postanawia się zmienić. Nie chce skończyć, jak Rubi. Rubi zrywa bandaże z twarzy. Okazuje się, że jest cała pokryta bliznami. Zrozpaczona i zdesperowana kobieta ucieka ze szpitala. Na wieść o tym, Alejandro każe ochronie pilnować domu. Boi się, że Rubi może skrzywdzić Maribel. Loreto odwiedza Maribel. Proponuje jej uszycie sukni ślubnej. Prosi ją też, aby poleciła go swoim znajomym. Maribel wyrzuca mężczyznę za drzwi. Rubi dzwoni do Maribel. Grozi jej, że nigdy nie zazna spokoju.


Cayetano umiera we śnie. Elena rodzi synka. Daje mu na imię Hector. Alejandro i Maribel biorą ślub. Rubi stoi w uchylonych drzwiach kościoła. Zamierza zastrzelić Alejandra i Maribel, ale rezygnuje, widząc twarz Fernandy. Po ceremonii dziewczynka spotyka się z Rubi. Kobieta proponuje jej, żeby widywały się po kryjomu. Cristina próbuje ułożyć sobie życie z Markiem. Mijają lata. Fernanda wyrasta na piękną dziewczynę. Jest bardzo podobna do Rubi. Także z charakteru. Często odwiedza swoją ciotkę.Rubi mieszka w slumsach. Jest brudna i zaniedbana. Żyje wyłącznie chęcią zemsty na Alejandrze i jego rodzinie. Alejandro zaś, po latach spędzonych w USA, wraca do Meksyku, by zająć stanowisko dyrektora szpitala Buenaventura. Jest szczęśliwym mężem i ojcem. Jego syn, Carlos, postanawia zdawać na medycynę. Na wieść o powrocie ukochanego, Rubi każe Fernandzie uwieść Alejandra i jego syna. Dziewczyna zgadza się. Odwiedza Alejandra w szpitalu. Mężczyzna jest zaskoczony na jej widok...


Koniec.


Emisja w środę 12 czerwca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


Uwaga! W dniach 13 i 14 czerwca Novelas+ zaprasza na emisję dodatkowych, nigdy wcześniej nieemitowanych w polskiej telewizji specjalnych odcinków "Rubi - la descarada". Tego nie można przegapić!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
5665 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page