top of page

"Rubí" – Odcinek 18: Suknia ślubna

W 18. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí umawia się z Maribel. Czekając na nią, przymierza suknię ślubną. Emisja 29 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 18:


Héctor informuje Rubí, że odwzajemnia jej uczucie. Genaro mówi Héctorowi, żeby jeszcze raz dobrze przemyślał, czy chce wziąć ślub z Maribel. Alejandro ma pomagać Maribel w terapii. Tymczasem Lorena dowiaduje się, że Saul ma już nową dziewczynę. Rubí udaje, że zastanawia się nad związaniem się z Pakiem. Cayetano mówi Maribel, że spotyka się z Cristiną, siostrą Rubí.


Doktor Bermudez stara się nawiązać ponownie kontakt z Alejandrem. Rubí umawia się z Maribel. Czekając na nią, przymierza ślubne suknie. Maribel pyta przyjaciółkę, czy nie wie nic o zdjęciu Héctora, które zniknęło z jej pokoju. Genaro bardzo nie chce, by jego żona dowiedziała się, że ma dzieci z inną kobietą. Cristina umawia się z Markiem. Tymczasem Héctor daje Luisowi numer telefonu do Sofii.
Rubí proponuje Héctorowi wspólne spędzenie nocy.


Emisja w poniedziałek 29 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
614 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV