top of page

"Rubi" – Odcinek 2: Miłość i pieniądze

W 2. odcinku telenoweli "Rubi": Alejandro wyjawia Rubí, że nie mógłby związać się z interesowną kobietą. W tym czasie Héctor dowiaduje się o wypadku, którego w przeszłości doznała Maribel. Emisja 5 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 2:


Rubí nie uprzedza Héctora, że Maribel jest kaleką. Kiedy mężczyzna zauważa aparat na nodze Maribel, jest bardzo zaskoczony. Nie podoba mu się to, że ukryła przed nim prawdę o sobie. Szybko jednak szok mija i Héctor wyznaje, że kocha Maribel za jej osobowość, nie wygląd. Rubí bardzo podoba się Alejandrowi. Tymczasem Lorena zakochana jest w Saulu, koledze ze studiów. On jednak spotyka się z jej przyjaciółką, Ingrid.


Arturo, ojciec Maribel, ma zamiar opłacić studia Rubí. Goście, Héctor i Alejandro, zaproszeni zostają na kolację do domu Maribel. Arturo zastanawia się, czy Héctor jest odpowiednim kandydatem na męża jego córki. Następnego dnia wszyscy spotykają się w klubie, gdzie Alejandro uczy Rubí gry w golfa. Arturo przeprowadza poważna rozmowę z Héctorem i opowiada mu historię wypadku, w którym zginęła matka Maribel, a ona sama doznała poważnych obrażeń.
Kiedy Alejandro odwozi Rubí do domu, dziewczyna dosyć bezpośrednio daje mu do zrozumienia, że pieniądze są dla niej niezwykle ważne.


Emisja w piątek 5 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
596 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page