top of page

"Rubi" – Odcinek 2: Pierwszy pocałunek Rubi i Alejandra

W 2. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí i Alejandro spędzają romantyczny wieczór, który kończy się namiętnym pocałunkiem. Héctor zjawia si Maribel, aby przeprosić ją za swoje zachowanie. Emisja we wtorek 2 marca o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 2:

Rubi grozi Chuspie. Maribel jest zrozpaczona z powodu odrzucenia przez Hectora. Następnego dnia za namową Alejandra męźczyzna przychodzi do Maribel z serenadą i przeprasza za swoje zachowanie poprzedniego dnia, co nie podoba się Rubi.Pogodzeni Maribel i Hector planują wspólną kolację z Rubi i Alejandrem, aby ich wyswatać. Tymczasem Alejandro się spóźnia, co bardzo złości Rubi. Gdy ma już wychodzić z restauracji pojawia się Alejandro. Rubí przystaje na jego propozycję pójść na imprezę.Oboje odczuwają wzajemne przyciąganie i całują się po raz pierwszy.


Emisja we wtorek 2 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.386 wyświetleń0 komentarzy

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page