top of page

"Rubí" – Odcinek 21: Wieczór panieński

W 21. odcinku telenoweli "Rubi": Na wieczorze panieńskim Maribel Rubí wstydzi się matki i siostry. Emisja 1 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 21:


Cristina odkrywa, że Rubi nosi przy sobie podarte zdjęcie Alejandra. Siostra tej drugiej wciąż spotyka się z dwoma mężczyznami - Cayetanem i Markiem. Rubi wstydzi się mamy i siostry na przyjęciu u Maribel.


Ingrid obraża Cristinę i Rubi, wywołując skandal towarzyski. Hector pomaga Luisowi dokończyć projekt. Arturo ucina sobie pogawędkę z Refugio, w której wychwala Rubi jako dobrą przyjaciółkę Maribel.
Ignacio i Sofia szukają sposobu, aby powiedzieć Carli, że traci pamięć. Alejandro jest zaskoczony, kiedy odkrywa, że to dzięki Rubi Maribel wznowiła terapię. Hector zapewnia Genara, że Rubi jest w nim zakochana.


Emisja w czwartek 1 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
510 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page