top of page

"Rubí" – Odcinek 22: Oszustwo Rubí wychodzi na jaw

W 22. odcinku telenoweli "Rubi": Dochodzi do kłótni Maribel z Ingrid. Maribel nie może pogodzić się z tym, jak jej koleżanka traktuje Rubí. Refugio dowiaduje się, że studia jej młodszej córki są opłacane przez Artura. Emisja 2 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 22:


Podczas panieńskiego spotkania Maribel zrywa stosunki koleżeńskie z Ingrid z powodu jej zachowania wobec Rubi. Alejandro postanawia zając się akcją uświadamiania młodych ludzi, jak zachować bezpieczeństwo na drodze i zapobiegać wypadkom.


Alejandro wyznaje Hectorowi, jak bardzo kocha Rubi. Refugio dowiaduje się, że Arturto opłaca studia Rubi.

Emisja w piątek 2 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
633 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page