top of page

"Rubí" – Odcinek 23: Decyzja podjęta

W 23. odcinku telenoweli "Rubi": Héctor postanawia nie rezygnować ze ślubu z Maribel. Zdesperowana Rubí stara się skontaktować z Héctorem. Emisja 5 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 23:


Alejandro mówi Héctorowi, że wciąż kocha Rubí i nie wie co zrobi, kiedy dowie się, że dziewczyna jest już z innym. Rubí przestrzega siostrę przez związaniem się z ubogim Cayetanem. Wbrew sympatii, jaką coraz silniej odczuwa wobec Rubí, Héctor postanawia wziąć ślub z Maribel.


Refugio zabrania Rubí prosić Cristinę o jakiekolwiek pieniądze. Mimo wcześniejszych problemów, ślub kościelny Maribel i Héctora ma się odbyć w terminie. Rubí usilnie stara się skontaktować z Héctorem. Arturo zaprasza na obiad Héctora i jego chrzestnych.
Cayetano i Cristina szykują w domu obiad dla siebie i Refugio.


Emisja w poniedziałek 5 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1001 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page