top of page

"Rubí" – Odcinek 24: Héctor nie rezygnuje ze ślubu

W 24. odcinku telenoweli "Rubi": Maribel jest zdziwiona wiadomością, że jej przyjaciółka zrezygnowała z pracy. Héctor tłumaczy Rubí, że nie mogą się spotykać, gdyż krzywdzą innych.. Emisja 6 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 24:


Héctor odwiedza Rubí w jej domu i poznaje Refugio. Maribel jest bardzo zdziwiona, kiedy dowiaduje się od Elisy, że jej przyjaciółka zrezygnowała z pracy. Héctor tłumaczy Rubí, że nie mogą się spotykać, ponieważ krzywdzą w ten sposób wiele osób. Mimo wszystko Rubí nie chce się poddać bez walki.


Héctor informuje chrzestnego, że związek z Maribel jest dla niego najważniejszy. Rubí spotyka się z Pakiem, jednak jej myśli wciąż krążą wokół Héctora. Idzie więc do mieszkania Héctora. Tam spotyka Maribel.
Alejandro umawia się z Rubí na spacer po parku.


Emisja we wtorek 6 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
600 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page