top of page

"Rubí" – Odcinek 25: W potrzasku

W 25. odcinku telenoweli "Rubi": Genaro żąda od Rubí pozostawienia Héctora w spokoju. Emisja 7 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 25:


Maribel informuje Panchę, że ona i Hector wybrali już mieszkalnie w Nowym Jorku. Genaro domaga się od Rubi, by dała spokój Hectorowi. Rubi zostaje przewodniczącą stowarzyszenia studentów.


Sofia poznaje Rubi i nie jest zachwycona dziewczyną brata. Lilia chce wyznać Luisowi, że Genaro nie jest jego biologicznym ojcem.
Rubi podstępem wydobywa od Hildy wiadomości o dwóch rodzinach szefa.


Emisja w środę 7 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
929 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Bình luận


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page