top of page

"Rubí" – Odcinek 26: Rozczarowanie

W 26. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí gra przed Héctorem, udając, że bardzo go kocha. Maribel i jej druhny otrzymują suknie od projektanta Loreto, który domyśla się, jakie plany ma Rubí. Emisja 8 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 26:


Rubi udaje przed Hectorem, że jest w nim zakochana. Genaro jest przekonany, że udało mu się odsunąć dziewczynę od syna. Loreto projektuje suknie do ślubu dla Maribel i jej druhen. Hector gratuluje Luisowi przyjęcia projektu do realizacji.


Loreto domyśla się, że Rubi marzy o zdobyciu fortuny. Refugio wybiera się na ślub Maribel, by odwdzięczyć się Arturo za ofertę pracy dla Cristiny.Elisa zaprasza rodzinę Alejandra na kolację.


Emisja w czwartek 8 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
127 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

תגובות


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page