top of page

"Rubí" – Odcinek 27: Potwierdzone obawy

W 27. odcinku telenoweli "Rubi": Badania potwierdzają, że matka Alejandra cierpi na Alzheimera. Héctor unika Rubí. Wyjeżdża do Valle del Bravo. Emisja 9 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 27:


Rubí okłamuje matkę, kiedy ta pyta ją o dług na uczelni. Po jakimś czasie Refugio pojawia się w szkole córki, by dowiedzieć się, jak jest naprawdę. Rubí prowokuje awanturę, która ma odwrócić uwagę matki. Carla udaje się na badania do szpitala, w którym pracuje Alejandro. Okazuje się, że cierpi na Alzheimera.


Doktor Bermudez wciąż ma zamiar zemścić się na młodym lekarzu. Tymczasem Sofia rozmawia z bratem na temat Rubí. Uważa, że dziewczyna nigdy się nie zmieni. Héctor unika Rubí. Wyjeżdża do Valle del Bravo.Refugio prosi Cristinę, żeby nie dawała siostrze więcej pieniędzy. Rubí okrada Lolę.


Emisja w piątek 9 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
285 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page