top of page

"Rubí" – Odcinek 28: Motywy Rubí

W 28. odcinku telenoweli "Rubi": Alejandro próbuje zatrzymać przy sobie Rubí. Ignacio nie chce pogodzić się z chorobą żony. Emisja 12 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 28:


Lola nie może uwierzyć, że ktoś ukradł wszystkie jej oszczędności. Marco podaje kobiecie środek na uspokojenie i nie bierze pieniędzy za wizytę. Alejandro próbuje zatrzymać przy sobie Rubí. Ignacio nie chce pogodzić się z tym, że jego żona choruje na Alzheimera. Paco mówi Valerii, że uważa ja za niezwykle atrakcyjną, jednak kocha już inną kobietę.


Rubí stara się namówić Lorenę, żeby razem z Pakiem pojechały za miasto porobić zdjęcia do folderów. Przyjaciele namawiają Refugio, by pozwoliła Rubí wyjechać z nimi do Valle del Bravo. Marco mówi Cristinie, że wciąż ją kocha. Cristina dostaje posadę w firmie Artura. Niespodziewany przyjazd Genara nie pozwala na spotkanie Rubí i Héctora. Maribel jest zaskoczona wieścią o tym, że Rubí i Alejandro nie sa już parą.Héctor sądzi, że Rubí naprawdę go kocha. Rozmawia o tym ze swoim chrzestnym.


Emisja w poniedziałek 12 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
487 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page