top of page

"Rubí" – Odcinek 29: Kuszenie Héctora

W 29. odcinku telenoweli "Rubi": Lola podejrzewa, że to Rubí ją okradła. Rubí udaje się w końcu spotkać z Héctorem w Valle de Bravo. Emisja 13 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 29:


Hector nie ma wątpliwości, że Rubi kocha go do szaleństwa. Lola podejrzewa, że dziewczyna ukradła jej oszczędności. Maribel poddaje się fizykoterapii w szpitalu Alejandra.


Intryga Rubi udaje się - dziewczyna spotyka Hectora w Valle de Bravo i namawia go na wspólną ucieczkę. Alejandro planuje operację nogi Victorii. Cristina zaczyna pracę u Artura. Cayetano myśli o dalszym kształceniu.Bermudez chce wplątać Alejandra w nieuczciwą transakcję.


Emisja we wtorek 13 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
787 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page