top of page

"Rubi" – Odcinek 3: Cena urody

W 3. odcinku telenoweli "Rubi": Po tym jak Rubí pokazuje się w swojej dzielnicy z mężczyzną, oskarża się ją o złe prowadzenie. Lorena płacze z powodu Saula, który woli spotykać się z Ingrid niż z nią. Emisja 8 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 2:


Po tym jak Rubí pokazuje się w swojej dzielnicy z mężczyzną, oskarża się ją o złe prowadzenie. Lorena płacze z powodu Saula, który woli spotykać się z Ingrid niż z nią. Héctor wraca do domu przybranych rodziców, by rozpocząć przygotowania do ślubu z Maribel. Alejandro przyjeżdża do szpitala, by złożyć tam podanie o pracę.


W tym samym momencie przywieziony zostaje duży transport rannych. Alejandro pomaga miejscowym lekarzom. Cała czwórka - Rubí, Alejandro, Maribel i Héctor - spotykają się na uniwersytecie.

Emisja w poniedziałek 8 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
751 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page