top of page

"Rubí" – Odcinek 30: Ślub

W 30. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí i Héctor uciekają potajemnie w dniu jego ślubu z Maribel. Emisja 14 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 30:


Hector i Rubi uciekają potajemnie. Cayetano wybiera się na ślub i wesele Maribel. Sofia i Luis mają spotkać się na ślubie. Wszyscy przygotowują się do uroczystości. Przed kościołem zbierają się zaproszeni goście.


Hector przyjeżdża do Rubi i dowiaduje się, że dziewczyna nie ma paszportu ani wizy amerykańskiej. Zamiast do Nowego Jorku jadą do Cancun. Lorena usiłuje ich zatrzymać.Lorena musi przekazać Maribel złą wiadomość.


Emisja w środę 14 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1580 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page