top of page

"Rubí" – Odcinek 31: Bolesna zdrada

W 31. odcinku telenoweli "Rubi": Alejandro jest załamany, gdy odkrywa, że Rubi i Hector uciekli z kraju. Maribel cierpi, gdy widzi na lotnisku całujących się Hectora i Rubi. Emisja 15 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 31:


Rubi i Hektor przychodzą na prezentację projektu Luisa dla Yaga Pietrasanta. Luis zrywa kontakty z Hektorem. Ma pretensje do przyjaciela, ze ten odebrał dziewczynę bratu Sofii. Prezentacja odnosi sukces, a gubernator wychwala jej autora.


Alejandro i Marco prowadzą na uczelni specjalne zajęcia. Ostrzegają przed wypadkami, które mogą prowadzić do kalectwa. Znudzony Saul opuszcza wykłady.Niebawem prowadząc po alkoholu, ma wypadek, w którym doznaje urazu kręgosłupa.


Emisja w czwartek 15 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1632 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page