top of page

"Rubí" – Odcinek 32: Głębokie rozczarowanie

W 32. odcinku telenoweli "Rubi": Mimo ślubu Rubi nie jest szczęśliwa. Prosi jednak męża o pierścionek - symbol miłości. Maribel i Alejandro pocieszają się wzajemnie. Emisja 16 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 32:


Mimo ślubu z Hektorem Rubi nie jest szczęśliwa. Prosi jednak męża o pierścionek, który byłby symbolem ich miłości. Howard zwalania Hectora.. Rubi dowiaduje się, że nie może zamieszkać z mężem w Nowym Jorku.


Załamana Maribel spotyka się z Alejandro. Obiecują sobie, że będą się wspierać w trudnych chwilach. Luis wyznaje Sofii swoje uczucia. Ta jednak odrzuca go, gdyż boi się związku na odległość.Rubi poznaje właściciela hotelu.


Emisja w piątek 16 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2113 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page