top of page

"Rubí" – Odcinek 34: Groźby

W 34. odcinku telenoweli "Rubi": Rubi i Hector postanawiają zamieszkać w Cancun. Szukają odpowiedniego domu. Elisa rozmawia z przybranym synem, potępia jego postępowanie. Hector grozi jej, że zerwie stosunki z nią i Genaro. Emisja 20 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 34:


Rubi i Hector postanawiają zamieszkać w Cancun. Zaczynają szukać odpowiedniego domu. Elisa rozmawia z przybranym synem, potępia jego postępowanie. Hektor grozi jej, że zerwie stosunki z nią i Genaro.


Rubi szantażuje teścia. Jeśli będzie mieszał się do jej życia, rozpowie, że ma on dwie żony. Maribel poznaje Victorię, która była przyjaciółką jej mamy. Bermundez podstępnie przypisuje Alejandrowi winę za zamówienie wadliwego sprzętu chirurgicznego.
Emisja we wtorek 20 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
522 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV