top of page

"Rubí" – Odcinek 35: Niespodziewana wizyta

W 35. odcinku telenoweli "Rubi": Hector mówi Maribel, że ożenił się z Rubi. Maribel dostaje histerii. Rubi zanosi matce lekarstwa i pieniądze. Emisja 21 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 35:


Hector odwiedza Maribel. Mówi jej, że ożenił się z Rubi. Maribel dostaje histerii. Rubi zanosi swojej matce lekarstwa i pieniądze. Ta jednak wyrzuca córkę z domu. Marco przeprowadza się do Cancún.


Cayetano rezygnuje z pracy u don Arturo. Paco awansuje i zajmuje stanowisko swojego szefa. Maribel prosi ojca, by nie mścił się na Hektorze. Genaro próbuje przyznać się Elisie do prowadzenia podwójnego życia. Alejandro jest podejrzany o wzięcie łapówki.
Emisja w środę 21 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
826 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV