top of page

"Rubí" – Odcinek 36: Héctor poznaje sekret Genara

W 36. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí zajmuje się urządzaniem nowego domu. Genaro opowiada Héctorowi o swoim podwójnym życiu. Emisja 22 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 36:


Rubí zajmuje się urządzaniem domu w Cancún. Nie ma karty kredytowej, więc nie może kupić mebli. Ze swoich rozterek młoda żona zwierza się Loreto. Alejandro musi udowodnić swoją niewinność. Nie jest to jednak proste.


Cristina odrzuca oświadczyny Cayetano. Elisa i Genaro odwiedzają nowożeńców. Rubí z dumą oprowadza teścia po nowym domu. Donia Lola przyjmuje pieniądze od córki przesłane przez Cristinę. Genaro opowiada Héctorowi o swoim podwójnym życiu. Rubí spotyka Alejandro.Cayetano śpiewa ukochanej serenadę. Cristina decyduje się zostać jego narzeczoną.


Emisja w czwartek 22 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1977 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV