top of page

"Rubí" – Odcinek 38: Pietrasanta imponuje Rubí

W 38. odcinku telenoweli "Rubi": Przedsiębiorca Pietrasanta zaleca się do Rubi, której imponuje jego zamożność. Emisja 26 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 38:


Przedsiębiorca Pietrasanta zaleca się do Rubi, której imponuje jego zamożność. Cayetano ratuje z opresji przyszłą teściową, meble pani Refugio powracają do jej mieszkania. Tymczasem Rubi urządza swój wielki nowy dom, szastając pieniędzmi męża.


Sofia ma praktyki w Cancun, ku radości własnej i pracującego tam Luisa. Lilia postanawia przeprowadzić się do Genara do Queretaro. Sofia wywołuje skandal w hotelu Pietrasanty, policzkując Rubi. Ta domaga się od Yaga, aby Sofia ją przeprosiła. Wobec groźby zwolnienia z praktyk Sofia decyduje się spełnić to żądanie.Emisja w poniedziałek 26 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1274 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page