top of page

"Rubí" – Odcinek 39: Prośba o ratunek

W 39. odcinku telenoweli "Rubi": Donia Elisa prosi Maribel, by uratowała swojego byłego narzeczonego. Rubi jest zazdrosna o Sonię, która spotyka się z Alejandrem. Emisja 27 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 39:


W dyskotece dochodzi do kłótni między Sofią i Rubi. Bermudezowi nie udaje się zdobyć dokumentacji badań Alejandra. Victoria zmusza dyrektora szpitala, by zgodził się wyjaśnić do końca sprawę zakupu niewłaściwego sprzętu. Rubi jest zła na Sonię, która spotyka się z Alejandro.


Don Arturo zbiera informacje na temat interesów prowadzonych przez Genaro. Rubi dostaje prezent od Yago Pietrasanta, który coraz bardziej się nią interesuje. Sonia jest rozczarowana widząc, że Yago nie jest zazdrosny o Alejandra. Rubi i Hector przenoszą się do swojego nowego domu. Donia Elisa odwiedza Maribel i prosi ją, by ratowała Hectora.


Paco nie jest zadowolony słysząc, że Lorena i Saul znowu są razem. Sonia zrywa z Yago. Lilia i Elisa spotykają się w biurze Genaro.


Emisja we wtorek 27 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1203 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page