top of page

"Rubi" – Odcinek 4: Héctor nie zjawia się na ślubie z Maribel

W 4. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí sprawia, że ​​Héctor ulega jej urokowi i oboje idą do łóżka. Po wszystkim Héctor nie przychodzi na swój ślub z Maribel i ucieka z Rubí. Emisja w czwartek 4 marca o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 4:

Alejandro cierpi z powodu odrzucenia ze strony Rubi. Tymczasem ona przystępuje już do realizacji swojego pierwotnego planu, czyli odbicia Hectora swojej przyjaciółce Maribel.Rubí idzie do jego firmy i prowokuje kolejne spotkania. Wkrótce uwodzi Héctora i spędza z nim noc. Jest przekonana, że w ten sposób zrujnuje jego związek z Maribel. Jest zdeterminowana, by go uwieść i zatrzymać jego pieniądze bez względu na krzywdy, jakie może to spowodować.Udaje jej się osiągnąć swój cel. Kolejnego dnia Hector nie zjawia się na ślubie z Maribel. Porzucona przed ołtarzem dziewczyna wpada w rozpacz.


Emisja w czwartek 4 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.526 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV