top of page

"Rubi" – Odcinek 4: Rubi odtrąca Paco

W 4. odcinku telenoweli "Rubi": Schorowana matka Rubí, Refugio, nagle traci przytomność. Mimo wszystko Rubí jedzie na zabawę organizowaną na uczelni. Umówiona z Paco przychodzi jednak w towarzystwie Alejandra. Emisja 9 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 4:


Schorowana matka Rubí, Refugio, nagle traci przytomność. Opiekuje się nią Alejandro. Mimo wszystko Rubí jedzie na zabawę organizowaną na jej uczelni. Odbywa się także spotkanie ojca Maribel i przybranych rodziców Héctora. Arturo wciąż nastawiony jest bardzo sceptycznie do narzeczonego córki.


Umówiona z Pakiem Rubí, przychodzi na uczelnianą imprezę w towarzystwie Alejandra. Rozczarowany Paco upija się i prowokuje bijatykę.

Emisja we wtorek 9 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
146 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page