top of page

"Rubí" – Odcinek 40: Serce nie sługa

W 40. odcinku telenoweli "Rubi": Pijana Rubi jedzie na spotkanie z Alejandrem. Emisja 28 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 40:


Héctor odwiedza swoją chrzestną w Meksyku. Yago przesyła Sonii kosze kwiatów. Genaro rozmawia z Elisą. Wyznaje, że nie kocha jej już i chciałby się z nią rozstać. Don Arturo znalazł sposób na pomoc finansową dla Alejandra.


Cristina dostaje pracę. Maribel rozmawia z ojcem o wypadku i śmierci swojej mamy. Loreto i Romina odwiedzają Rubí. Po tym spotkaniu pijana żona Héctora jedzie na spotkanie z Alejandrem.Emisja w środę 28 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1756 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV