top of page

"Rubí" – Odcinek 41: W sidłach zazdrości

W 41. odcinku telenoweli "Rubi": Héctor wypytuje żonę, gdzie spędziła poprzedni wieczór. Obrażona Rubí opuszcza dom. Emisja 29 lutego 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 41:


Alejandro odprowadza Rubí, która jest zła, że ukochany nie chce z nią zostać. Héctor jest zły na żonę, że go oszukała. Wypytuje, gdzie spędziła poprzedni wieczór. Obrażona Rubí oddaje mężowi karty kredytowe oraz książeczkę czekową i opuszcza dom. Idzie do hotelu.


Yago zaprasza Rubi do siebie. Młoda mężatka jednak odmawia. Do hotelu przychodzi po nią Héctor. Rubí nie chce do niego wrócić, zarzuca mu brak zaufania. Żona Héctora widzi, jak Alejandro całuje Sonię. Przed urządzeniem sceny zazdrości powstrzymuje ją Loreto. Genaro akceptuje związek Luisa z Sofią, ale nie chce jeszcze poznać jej.Paco wyznaje, że zalezy mu na Lorenie.


Emisja w czwartek 29 lutego o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2095 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page